Rajd jesienny

SONY DSC

Pierwszego października klasa II razem z wychowawczynią Eweliną Olek wyruszyła na dwudniowy rajd jesienny, który organizowany jest w naszej Społecznej Szkole Podstawowej od lat. Tym razem celem wyprawy była Ziemia Kłodzka.

Rajd jesienny 1

W pierwszym dniu uczniowie odwiedzili Park miniatur. Dzieci podziwiały malowniczo położony obiekt, liczący obecnie ponad 30 miniatur wzorowanych na słynnych budowlach z całego świata, a zwłaszcza Europy i Dolnego Śląska, w tym Kłodzka i okolic. Pogoda dopisywała, a my spacerowaliśmy alejkami i podziwialiśmy unikatową roślinność sprowadzoną z najlepszych szkółek roślin z Holandii i Belgii. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach modelarskich, a po zajęciach był czas na odpoczynek i zabawę na nowoczesnym placu zabaw. W ośrodku wypoczynkowym w Łężycach spędziliśmy pełen wrażeń wieczór, w którym nie zabrakło spotkania przy ognisku, a późnym wieczorem wesołych tańców na dyskotece. Nocka każdemu upłynęła miło, choć nie wszyscy wstali rano wypoczęci.

Uczniowie mieli świetną okazję do integracji. Po śniadaniu wyruszyliśmy do Karłowa. Uczniowie klasy II miło spędzili czas w Parku dinozaurów, a ich starsi koledzy zdobyli Szczeliniec Wielki w Górach Stołowych. Wszyscy miło wspominamy nasz wspólny wyjazd i z niecierpliwością czekamy na kolejny.

Uczniowie klasy II ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Świdnicy biorący udział w wydarzeniu w składzie: Nadia Brzeżańska, Kalina Chęcińska, Kornelia Chęcińska, Laura Gillmaier, Patryk Głód, Tymon Kowalczyk, Natalia Matkowska, Zuzanna Nowak, Sambor Strzelecki, Antoni Zawalich wraz z opiekunem Eweliną Olek.

Rajd jesienny 2

SONY DSC
SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *