Zmiana organizacji ruchu przy ul. Wałbrzyskiej

Zakończono główne prace związane z przebudową ulicy Wałbrzyskiej na odcinku pomiędzy ulicą  Mickiewicza i ulicą Leśną. Na tym fragmencie drogi wykonano przebudowę jej konstrukcji, zamieniono dotychczasową nawierzchnię z kostki kamiennej na masy asfaltowe SMA. 

 

Zakończono główne prace związane z przebudową ulicy Wałbrzyskiej na odcinku pomiędzy ulicą Mickiewicza i ulicą Leśną. Na tym fragmencie drogi wykonano przebudowę jej konstrukcji, zamieniono dotychczasową nawierzchnię z kostki kamiennej na masy asfaltowe SMA. 

Droga ta została otwarta dzisiaj w godzinach popołudniowych. Teraz trwają jeszcze ostatnie prace porządkowe. W związku z tym zlikwidowane zostaną trasy objazdowe poprowadzone ulicami Armii Krajowej, Głowackiego, Niecałą, Wschodnią i Leśną.

Niemal równocześnie bo już w środę, 7 października rozszerzony zostanie plac budowy na innym zadaniu inwestycyjnym obecnie już realizowanym na ul. Wałbrzyskiej, tzn. zamknięty zostanie odcinek pomiędzy ul. Korczaka, a skrzyżowaniem ulic Wałbrzyska/Polana/Droga/ Kochanowskiego.

Z uwagi na to zamknięcie dalej obowiązywać będzie trasa objazdowa dla drogi wojewódzkiej nr 379, wyznaczona ulicami Sprzymierzeńców, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Polną Drogą w stronę Wałbrzycha przez Witoszów. Zwracamy się więc z prośbą do kierowców, aby nadal korzystali ze wskazanego objazdu.

Od soboty, 3 października linie autobusowe nr 50, 51 i 52 będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy umieszczonym na przystankach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *