Zdjęcie z wakacji – zgłoszenia (KONKURS)

Prezentujemy Państwu kolejne zgłoszenia do naszego konkursu – Zdjęcie z wakacji 2016, które ukazały się w 31 numerze „Wiadomości Świdnickich”.

Główną nagrodę zdobędzie zdjęcie, które otrzyma największą ilość głosów oddanych poprzez kupony zamieszczane co tydzień w papierowym wydaniu gazety. Kupony można przynosić do siedziby redakcji lub przesyłać pocztą (adres: al. Niepodległości 3/5, 58-100 Świdnica) do 9 września. Pamiętajcie, że przypadku kuponów przesłanych liczy się data wpływu, nie stempla pocztowego.
Drugą nagrodę otrzyma zdjęcie, które zbierze najwięcej polubień na Facebook’owym fanpagu ws-24.
Na nagrody może liczyć również część osób głosujących poprzez kupony.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do nas fotografię na adres: konkurs@swidnickie.pl.
Zgłoszenie powinno zawierać:
– fotografię
– proponowany tytuł
– opis
– miejsce, w którym zostało zrobione
– imię i nazwisko autora
– dopisek „Zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu „Zdjęcie z wakacji 2016″ i akceptuję jego treść.”
Sugerujemy, aby podać również telefon kontaktowy w przypadku wygranej.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie – w przypadku zgłoszeń przesyłanych przez osoby niepełnoletnie wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego, która jest dostępna w siedzibie redakcji oraz na stornie www.ws-24.pl wraz z regulaminem konkursu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 września, a zwycięzców ogłosimy 12 września w „Wiadomościach Świdnickich” oraz na fanpagu.

ZDJĘCIE NUMER 21

21

SKY WALK

Na miejscu pogoda była wymarzona, błękitne niebo z lekkimi białymi chmurkami. Na szczyt wybrałem się na pieszo, nie chciałem, żeby ominęły mnie przepiękne widoki, które można było podziwiać wśród koron drzew. Po 1.5 h drogi w końcu dotarłem na szczyt obiektu. Kolejka na obiekt na szczęście nie była długa 🙂 (5 min stałem w kolejce) samo wejście na górę (konstrukcji) zajęło mi 1 h, ale to tylko dlatego, że co chwile się zatrzymywałem, żeby uchwycić cudowne widoki. Na samym szczycie konstrukcji największą atrakcją była tak zwana siatka, na którą odważyłem się wejść. Wszystko było w porządku do momentu, aż ktoś lekko podskoczył i siatka zaczęła się bujać. To uczucie, które we mnie było jest nie do opisania. Moje serce nagle chyba weszło na najwyższe obroty. 🙂 Schodząc ze szczytu obiektu nagle zza gór nadeszła gęsta mgła z lekkim deszczem i tak o to uchwyciłem chwilę spacerujących ludzi w chmurach. I chciałbym się z Wami podzielić tym szczególnym zdjęciem. Na koniec tej krótkiej opowieści chciałem powiedzieć, że było to jedno z moich najciekawszych miejsc jakie odwiedziłem. Wielki szacunek dla ludzi którzy skonstruowali coś tak wspaniałego i dzięki nim mogłem doznać cudownych chwil w moim życiu.

Łukasz Keński, Dolni Morava, Czechy

ZDJĘCIE NUMER 22

22

AFRODYTA Z KORFU

Zdjęcie to zostało wykonane 13-tego lipca na plaży na greckiej wyspie Korfu.

Kazimierz Faltyn, Korfu, Grecja

ZDJĘCIE NUMER 23

23

PŁONĄCY ZAMEK KSIĄŻ

Zamek Książ podczas pięknego lipcowego zachodu słońca.

Tomasz Kramarczuk, Wałbrzych

ZDJĘCIE NUMER 24

24

WAKACYJNA SIELANKA

Roksana Traczyńska, Langeoog, Niemcy

ZDJĘCIE NUMER 25

25

ZIELONO MI

Roksana Traczyńska, Langeoog, Niemcy

ZDJĘCIE NUMER 26

26

KOKOSOWE WAKACJE

Magdalena Staniucha, Punta Cana, Dominikana


Głównymi sponsorami konkursu są

x

kopalniazltoa_logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *