Zdjęcie z wakacji 2016 (KONKURS)

Kiedyś były w albumach. Dzisiaj trzymamy je w telefonach lub na dyskach. Kto z nas nie lubi wracać do zdjęć, na których uwieczniliśmy miejsca, osoby lub jakieś ciekawe sytuacje. Zapraszamy Państwa do udziału w naszym nowym konkursie. Pokażcie innym, gdzie byliście i co zobaczyliście…

20160626_190351

fot. (BFG)

Konkurs adresowany jest do Czytelników „Wiadomości Świdnickich”, a jego celem jest pokazanie miejsc, które Państwo odwiedzili, i które – Waszym zdaniem – warto zobaczyć.

Zgłoszenia możecie wysyłać do 2 września na adres konkurs@swidnickie.pl. Powinny zawierać: fotografię, proponowany tytuł, opis, miejsce, w którym zostało wykonane oraz imię i nazwisko autora wraz z dopiskiem „Zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu „Zdjęcie z wakacji 2016” i akceptuję jego treść”. Sugerujemy również, aby podać numer telefonu w celu kontaktu w przypadku wygranej. W tytule wpisujcie „ZDJĘCIE Z WAKACJI 2016”. Pamiętajcie, że każdy z Was może przysłać trzy zgłoszenia.

Fotografie będą publikowane w poniedziałkowych wydaniach „Wiadomości Świdnickich” oraz na bieżąco na fanpagu ws-24 na Facebook’u, gdzie zostanie utworzona nowa galeria zdjęć zatytułowana „Konkurs – Zdjęcie z wakacji 2016”.

Wygrywają dwa zdjęcia:
– pierwsze (nagroda główna), które uzyska najwięcej głosów poprzez kupony zamieszczane w tygodniku do 5 września,
– drugie, które uzyska najwięcej polubień na Facebook’u.

Głosować można do 9 września (w przypadku głosowania poprzez kupony liczy się data wpływu do redakcji – nie data stempla pocztowego). Na autorów zwycięskich zdjęć czekają atrakcyjne nagrody. Na upominki może liczyć również część osób głosujących. Wyniki ogłosimy 12 września w „Wiadomościach Świdnickich” oraz na fanpagu.

Poprzez kupony, na najciekawsze Waszym zdaniem zdjęcie, możecie głosować w dwojaki sposób:
– wpisując numer konkursowy zdjęcia, zamieszczony w rogu fotografii,
– wpisując imię i nazwisko autora oraz tytuł zdjęcia.

Wszystkie fotografie będą dostępne również na naszej stronie internetowej ws-24.pl w zakładce „Konkursy” – pamiętajcie, że przez cały czas trwania konkursu możecie głosować na dowolnie wybrane przez Was zdjęcie!

Regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie redakcji.

UWAGA!
Udział w konkursie mogą brać tylko osoby pełnoletnie. W przypadku zgłoszeń przesyłanych przez osoby niepełnoletnie wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego dostępna na stronie www.ws-24.pl oraz w siedzibie w redakcji. Wystarczy skan lub zdjęcie.

Regulamin konkursu – Zdjęcie z wakacji 2016

Zgoda na udział w konkursie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *