Zatrzymany sprawca postrzelenia nastolatki

ddzstrzal

ddzstrzalStrzelał do ludzi z broni pneumatycznej, raniąc przy tym 15-letnią dziewczynę. Policjanci z Dzierżoniowa zatrzymali sprawcę tego zdarzenia. To 22-letni mężczyzna z Dzierżoniowa.

 

Strzelał do ludzi z broni pneumatycznej, raniąc przy tym 15-letnią dziewczynę. Policjanci z Dzierżoniowa zatrzymali sprawcę tego zdarzenia. To 22-letni mężczyzna z Dzierżoniowa.ddzstrzal

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie 9 lipca zatrzymali młodego mężczyznę, który dwa tygodnie wcześniej, prawdopodobnie dla zabawy, strzelał do grupy młodzieży z broni pneumatycznej, raniąc przy tym 15-letnią dziewczynę. Do incydentu doszło 24 czerwca wieczorem, po godz. 20.00, w spokojnej okolicy Dzierżoniowa. Grupa młodzieży wracała do domu ulicą 11 Listopada. Podjechał do nich samochód. Jego pasażer wychylił się przez okno i oddał kilka strzałów. Pecha miała 15-letnia dziewczyna, która została postrzelona.

Policjanci przez dwa tygodnie szukali sprawcy. Wykrycie strzelającego do ludzi utrudniał fakt, że młodzież nie zapamiętała żadnych szczegółów dotyczących ani auta, ani sprawcy. Dodatkowo w tym miejscu brak jest monitoringu miejskiego.

Policjanci sprawdzali każdy sygnał dotyczący tej sprawy. Przełom nastąpił 9 lipca. Policjanci zatrzymali 22-latka z Dzierżoniowa.

Przyznał się do zarzucanego mu czynu. W wyjaśnieniach nie potrafił sensownie wytłumaczyć swojego zachowania, broniąc się upojeniem alkoholowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *