Za kilka dni remont ul. Piastowskiej

aadroga

aadrogaDzierżoniów.Od 7 listopada nieprzejezdna będzie część ulicy Piastowskiej w Dzierżoniowie. Na odcinku od świateł na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Złotą do skrzyżowania przy Krzyżu Milenijnym w pobliżu stacji paliw rozpocznie się kolejny etap modernizacji jednej z najbardziej ruchliwych dróg w mieście. aadrogaOd 7 listopada nieprzejezdna będzie część ulicy Piastowskiej w Dzierżoniowie. Na odcinku od świateł na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Złotą do skrzyżowania przy Krzyżu Milenijnym w pobliżu stacji paliw rozpocznie się kolejny etap modernizacji jednej z najbardziej ruchliwych dróg w mieście. Inwestycja obejmująca wspomniany odcinek drogi wojewódzkiej oraz przyszłoroczny remont ul. Świdnickiej od Krzyża Milenijnego do ul. Kasztanowej finansowana jest po połowie przez miasto i Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei.

W przyszłym roku na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Złotej powstanie rondo. Zamknięcie odcinka ul. Piastowskiej czasowo wpłynie na trudniejszy przejazd przez rondo na skrzyżowaniu ul. Świdnickiej i Złotej. Kierowców i mieszkańców okolicy przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o zachowanie w tym miejscu szczególnej ostrożności.

Gruntowna przebudowa kolejnego odcinka ul. Piastowskiej będzie kosztować 2 mln 613 tys. zł Inwestycję na przebiegającej przez Dzierżoniów drodze wojewódzkiej finansują po połowie miasto i Dolnośląska Służba Dróg i Kolei.

źródło: www.td-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *