Z „Latawca” znika Rzecznik Praw Pacjenta

LATAWIEC 10

LATAWIEC 10Na szczęście, nie oznacza to, że pacjenci nie będą mieli, gdzie zgłaszać swoich uwag, a jedynie będą to czynić pod innym niż dotychczas adresem.

Na szczęście, nie oznacza to, że pacjenci nie będą mieli, gdzie zgłaszać swoich uwag, a jedynie będą to czynić pod innym niż dotychczas adresem.

LATAWIEC 10

W statucie świdnickiego szpitala, uległa zmianie nazwa osoby odpowiedzialnej za rozpatrywanie skarg i wniosków. Zamiast Rzecznika Praw Pacjenta mamy aktualnie Pełnomocnika Dyrektora ds. Pacjenta. Zmiana wynika z mocy ustawy o Prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Pełnomocnik Dyrektora ds. Pacjenta Katarzyna Konrad przyjmuje w budynku głównym RSS „Latawiec” na parterze w gabinecie nr 23. Dostępna jest w poniedziałki i czwartki w godz. od 8.00 do 10.00, a w pozostałe dni tygodnia, po uprzednim ustaleniu terminu. Kontakt telefoniczny można uzyskać pod numerem: 74 85-17-132 lub 74 85-13-333.
Uwagi w poniedziałki w godz. od 12.30 do 14.30 oraz po uprzednim umówieniu przyjmuje też dyrektor placówki Grzegorz Kloc.

Oprac. mm

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *