Wyśpiewały nagrody w Sieradzu

aqw

aqwBielawa.Wyśpiewały nagrody w Sieradzu.XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Przebój mamy i taty” odbył się 5 listopada w Sieradzu. Wzięły w nim udział cztery solistki ze Studia FART w Bielawie: Natalia Skwarek, Weronika Krystek, Justyna Palimąka i Klaudia Borczyk.

 

 

aqwXX Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Przebój mamy i taty” odbył się 5 listopada w Sieradzu. Wzięły w nim udział cztery solistki ze Studia FART w Bielawie: Natalia Skwarek, Weronika Krystek, Justyna Palimąka i Klaudia Borczyk.

Głównym założeniem festiwalu jest prezentowanie utworów z czasów młodości rodziców, a także przebojów współczesnych. W konkursie wzięło udział sześć zespołów oraz prawie 50 wokalistów i wokalistek z całej Polski. Konkursowe prezentacje oceniało jury pod przewodnictwem Haliny Frąckowiak, która zakończyła festiwal swoim koncertem. Nasze reprezentantki spisały się na medal. W kategorii do 9 lat Natalia Skwarek ze SP nr 10 w Bielawie zajęła drugie miejsce. W kategorii 10-13 lat pierwsze miejsce wyśpiewała Weronika Krystek z Gimnazjum nr 2 w Bielawie. W kategorii 14-16 lat wyróżnienie otrzymała Justyna Palimąka z II LO w Dzierżoniowie. W kategorii powyżej 16 lat także wyróżnienie wywalczyła Klaudia Borczyk z I LO w Dzierżoniowie.

 

td-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *