Wygraj bilety na Klasykę Opery! (KONKURS)

W ramach cyklu Klasyka Opery Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na niezwykłe wydarzenie nie tylko dla koneserów. Już 15 grudnia o godzinie 20:00 ostatni w tym roku pokaz opery na wielkim ekranie – „Rigoletto” Giuseppe Verdiego. Dla czytelników mamy konkurs.

rigoletto_1024x768px

Propozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy uwielbiają operę i pragną usłyszeć oraz zobaczyć w najlepszej jakości znane na całym świecie spektakle tworzone przez wybitnych artystów operowych. Tym razem świdnickie kino proponuje dzieło jednego z najsłynniejszych włoskich kompozytorów romantycznych – Giuseppe Verdiego. Zarejestrowane w Operze Wiedeńskiej w grudniu 2014 roku Rigoletto to emocjonujący dramat o pożądaniu, oszustwie ojcowskiej miłości, zemście i morderstwie. Spektakl perfekcyjnie łączy melodyjne bogactwo z dramaturgiczną mocą, idealnie oddając arcydzieło operowe Verdiego. Widzowie Cinema 3D mają również niepowtarzalną okazję poczuć się jeszcze bliżej widowiska za sprawą polskich napisów podczas seansu.

Bilety na wydarzenie dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

rigoletto_post_960x960px

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na czwartkowy pokaz Klasyki Opery.  Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Kto jest autorem Libretto do Opery „Rigoletto”?

Prawidłową odpowiedź należy do wtorku 13.12. do godz. 18.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *