Wpadł diler z 1000 porcjami amfetaminy

amfa

amfaPolicjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Wałbrzyszanin znany był już funkcjonariuszom ze swoich poprzednich przestępstw.
Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Wałbrzyszanin znany był już funkcjonariuszom ze swoich poprzednich przestępstw.antyter
Operacyjni wkroczyli do jego mieszkania i tam znaleźli blisko 100 gram amfetaminy, z której można byłoby uzyskać 1000 porcji handlowych tego narkotyku o wartości czarnorynkowej 20 tysięcy złotych. Znaleźli również wagę przeznaczoną do ważenia środka odurzającego. Policjanci ponadto ustalili, że młody mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale także nimi handlował. Wyszło na jaw, że 31-latek zaopatrywał w narkotyki wiele osób. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia, a za udzielanie ich innej osobie – kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *