WOŚP w Galerii Świdnickiej

wosp 08

wosp 08Za nami 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Świdnicy wszystkie wydarzenia odbywały się w Galerii Świdnickiej. Czas na podsumowanie. 

Za nami 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Świdnicy wszystkie wydarzenia odbywały się w Galerii Świdnickiej. Czas na podsumowanie. 

wosp 08

Ogólna suma zebrana podczas licytacji w Galerii Świdnickiej wyniosła 6 tys. 390 zł. Wylicytowane zostały wszystkie przedmioty. Wspólnie z Condizione mieszkańcom udało się przejechać 205 km. – Chociaż założenie było – 1 zł za 1 km, to Galeria Świdnicka przekazała na konto WOŚP pięciokrotność tej sumy – informuje Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu.

Wśród licytowanych przedmiotów najwyższą uzyskaną kwotę zdobył lot balonem, który poszedł za 700 złotych. Poza tym wysokie kwoty uzyskały: lot paralotnią dla dwóch osób od Prezentokracja.pl, pobyty dla dwóch osób w Luxury Hotel Pałac Jugowice****, ufundowane przez sam hotel oraz Agencję Pracy POLLUX, wycieczka dwuosobowa do Warszawy wraz z wizytami w gmachu Sejmu i Senatu oraz Centrum Nauki Kopernik, ufundowana przez Poseł na Sejm Teresę Świło,  bony na zabiegi w Instytucie Zdrowia i Urody YASUMI, kolacja w Hotelu RED BARON****, orszak weselny od Stowarzyszenia Motocyklowego RIDER, koszulka reprezentacji Polski podarowana i podpisana przez Arkadiusza Piecha, karnety do siłowni CONDIZIONE, karnety na basen i lodowisko od Świdnickiego OSIR-u, piękne prace ze szkła od Magdy i Andrzeja Kucharskich, dużym powodzeniem cieszyły się torty w kształcie serca, które podarował Eugeniusz Kępa i cukiernia „Kasia”. Oprócz tego wylicytowano trzy kilogramowy kawałek szynki, podarowanej i przyrządzonej przez sklep INTERMARCHE, jeszcze bilety do kina CINEMA 3D oraz standy filmowe, voucher na kurs językowy dla dzieci w Szkole Językowej MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, biżuteria z kamieni szlachetnych od Moniki Burdki, makieta Stadionu Narodowego oraz inne podarki od podopiecznych Aresztu Śledczego w Świdnicy, proporzec Bayernu Monachium i plakat Roberta Lewandowskiego podarowany przez Radnego Rady Miejskiej w Świdnicy Wiesława Żurka, bilety na mecz piłki ręcznej podarowane prze Świdnicki Klub Piłki Ręcznej, płyta Meli Koteluk od Empiku, płyta z autografem Pawła Kowalczyka, gadżety 23. Finału WOŚP, prace Maksymiliana Wnęka, piękne rękodzieła podarowane przez Warsztaty Terapii zajęciowej w Świdnicy i Mokrzeszowie oraz jeszcze kilka podarków od ludzi dobrej woli…

Miasto Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Galeria Świdnicka serdecznie dziękują wszystkim, którzy grali z nami przez cały dzień, wolontariuszom, wszystkim którzy razem z nami tworzyli atmosferę tego niezwykłego wydarzenia: Zespołowi INSTYTUT za niesamowity koncert w brawurowo rockowym stylu, zespołowi The Black za pozytywne wibracje i podróż przez największe światowe przeboje, wszystkim zespołom tanecznym, które uświetniły ten dzień swoją obecnością (Jubilat, Czas, Koraliki, Sekond, Fart, Krąg, Mała Świdnica, podopieczni Studia Artystycznego Katharsis),  Szkole Językowej SMART, Zespołowi Glingal oraz Clownowi FIFI, za wspaniałe atrakcje dla najmłodszych uczestników, Stowarzyszeniu Motocyklowemu RIDER za zaprezentowanie swoich spektakularnych maszyn oraz ogromny wkład w zbieranie kilometrów na rowerach dla orkiestry, Formacji Chrześcijańskiej ASG „DRUŻYNA BRACI” za zaprezentowanie swojej kolekcji broni oraz swoją obecność w pełnym umundurowaniu, Szkole Policealnej Służb Społecznych i Medycznych za przeprowadzenie badań ciśnienia krwi i poziomu cukru oraz niezwykle relaksujące masaże, piekarni Ciarkowscy za prowiant dla wolontariuszy, Komendzie Powiatowej Policji, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnicy, firmie Armagedon za wspaniały pokaz sztucznych ogni, na koniec podziękowania dla Violetty Sobczak, Grzegorza Goduli, Artura Janickiego i Leszka Matusa  za obecność duchem, ciałem i umysłem oraz pełne zaangażowanie w prowadzenie imprezy (jesteście Wielcy!), wszystkich którzy nas wsparli, a nie zostali wymienieni przepraszamy i dziękujemy Wam za serce okazane słusznej sprawie… SIEMA!

(Galeria Świdnicka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *