Wiosenne miss wybrane (FOTO/VIDEO)

foto 28

foto 28Wybory Miss Wiosny Świdnica 2015 r. za nami. To wydarzenie, które powróciło do miasta po prawie dwudziestu latach. W zupełnie nowej odsłonie zostało zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Świdnicy.

Wybory Miss Wiosny Świdnica 2015 r. za nami. To wydarzenie, które powróciło do miasta po prawie dwudziestu latach. W zupełnie nowej odsłonie zostało zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Świdnicy.

foto 28

Konkurs odbył się dzisiaj, w drugi dzień wiosny w świdnickim Klubie Bolko. Mogły w nim wziąć udział wszystkie dziewczyny od drugiej klasy gimnazjum do ostatniej klasy technikum. – Jedyny warunek to uczęszczanie do świdnickiej szkoły – mówi Aleksandra Taraban, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Świdnicy.

Pięcioosobowe jury  sposród 11 kandydatek wybrało trzy finalistki. Tegoroczną Miss Wiosny została Aleksandra Marascu (kandydatka nr 10) z Gimnazjum nr 2 w Świdnicy, a tytuł Vice Miss Wiosny zdobyła Karolina Radziewicz (kandydatka nr 3) z Gimnazjum nr 4 w Świdnicy. W konkursie wybierana była również Miss Publiczności. Ten tytuł został przyznany dla Aleksandry Ziemby (kandydatka nr 6) z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy.

Zwyciężczynie otrzymały nagrody ufundowane przez sponsorów, a wszystkie kandydatki biorące udział w konkursie – drobne upominki.

Więcej na temat imprezy w jutrzejszym papierowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”

(BFG), foto Wiktor Bąkiewicz, video Mariusz Odyniec

{youtube}iJk6tsyXsVs{/youtube}

{fcomment}

{gallery}galerie/150322miss{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *