W tanecznym klimacie (FOTO)

Pokazy taneczne, atrakcyjne nagrody, prezentacje od sponsorów, degustacje piwa, a na deser znakomita komedia. Tak wyglądała wrześniowa edycja „Kina na Szpilkach”.

Cinema3D w Świdnicy i Szkoła Tańca Dance Spot w Centrum rozwoju Renesans zaprosili wszystkie Panie na powakacyjną edycję Kina Na Szpilkach. Odbyła się ona w czwartek 13 września.

Już od godziny 18.00 w holu kina na wszystkie uczestniczki czekała tradycyjna lampka szampana. Można było również skorzystać z atrakcji i porad przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Jak czytamy w materiałach prasowych, Naturehouse i Calor Eat pomogły uczestniczkom zrównoważyć dietę po wakacyjnej dyspensie. Zmienić można było nie tylko siebie, ale także wnętrze swojego domu, bo propozycje aranżacji przygotowało La Belle Vie. Tradycyjnie tajniki makijażu zaprezentowały profesjonalistki ze studio Lumaki, Queens Make Up i Mary Kay. Salon Fanaberia poradził sobie, jak zadbać o siebie po wakacyjnych wojażach, a wspaniałe Souvre doradziło, jakie kosmetyki wybrać. Do wrześniowej edycji dołączyła także Pani Jolanta z nowinkami z Avonu, a najciekawsze trendy fryzur zaprezentowała Madzia Wiatrowska. Zaś lokalni browarnicy z Hoppy Lab częstowali swoimi lokalnymi specjałami.

Impreza rozkręciła się na dobre na sali kinowej, gdzie zaprezentowano pokazy tańca. Najpierw wystąpiła grupa pod wodzą pani Luizy, instruktorki zajęć Latino Lui w centrum Renesans, która zaprezentowała na scenie namiastkę atmosfery z sali treningowej i zaprosiła do wspólnej tanecznej zabawy. Później w jamajski klimat uczestniczki wprowadziła Pani Małgosia Włosińska prezentując oryginalny taniec dancehall. Na każdego, kto wziął udział w warsztatach, czekały atrakcyjne nagrody.

Wrześniowa edycja Kina na Szpilkach zakończyła się specjalnym, przedpremierowym pokazem komedii „Juliusz”. W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczyliśmy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego.

Prowadzący imprezę Bartosz Zacharski zapowiedział, że kolejna edycja odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie, a filmem pokazowym będzie „Planeta Singli 2”. Zapowiedzi szukajcie tradycyjnie w „Wiadomościach Świdnickich”.

zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *