Urodziny Klubu Seniora

 

Świdnicki Klub Seniora działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej ma już dwa latka! Jak przystało na urodzinową fetę, był tort ze świeczkami, uroczyste „sto lat” i grono uśmiechniętych gości.

Drugi rok funkcjonowania na Osiedlu Młodych w Świdnicy Klubu Seniora świętowano tym razem nie w filii, ale nad zalewem Witoszówka. Przy długim stole ustawionym przed świdnickim bosmanatem zasiadła przede wszystkim żeńska załoga seniorów.

Tam, wśród entuzjastycznych rozmów i uśmiechów zdmuchnęliśmy świeczkę na pysznym urodzinowym torcie, grillowaliśmy w najlepsze. W trakcie naszego świętowania uśmiechnęło się do nas słońce. Nasi seniorzy skwapliwe skorzystali z okazji i przy wsparciu panów z obsługi świdnickiego bosmanatu, udali się na rekreacje wodne – relacjonują pracownicy biblioteki.

W urodzinowym spotkaniu frekwencja uczestników dopisała. W imprezie wzięła udział także nowa dyrektor biblioteki Ewa Cuban.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie klubu seniora na Osiedlu Młodych odbyło się 23 lipca 2015 roku w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy na ul. Kozara-Słobódzkiego 21A.

Więcej w poniedziałkowym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”

(BFG), fot. MBP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *