Urodziny Galerii Świdnickiej (PROGRAM)

Już w najbliższą sobotę 18 marca Galeria Świdnicka organizuje imprezę z okazji swoich  5. Urodzin, na którą zaprasza wszystkich mieszkańców zarówno Świdnicy jak i okolicznych miejscowości.

Po pięciu latach przychodzi czas na podsumowania i śmiało możemy powiedzieć o ogromnym sukcesie naszego centrum handlowego. W ostatnich latach odnotowujemy sukcesywny wzrost odwiedzin naszej galerii. Zdajemy sobie sprawę, że składa się na to wiele czynników, jednak dla nas najważniejsze jest zaufanie klientów i to właśnie im chcemy szczególnie podziękować podczas tegorocznych obchodów kolejnej rocznicy otwarcia Galerii Świdnickiej. To dla nich organizujemy kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne, a dodatkowo podczas imprezy rozdawać będziemy bony na zakupy, bilety do kina, czy zaproszenia na lody do kawiarni Choice. – mówi Kamil Janicki, kierownik ds. marketingu Galerii Świdnickiej . Atrakcje jakie zaplanowaliśmy na ten szczególny dla nas dzień to przede wszystkim oferta skierowana dla całych rodzin, dlatego przez niemal cały dzień dostępne będą atrakcje dla najmłodszych gości  – dodaje Kamil Janicki.

Z okazji 5. Urodzin Galerii Świdnickiej zorganizowany został Wielki Konkurs Urodzinowy, w którym główną nagrodą jest bon o wartości 5000zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA w Galerii Świdnickiej. Oprócz nagrody głównej do wygrania są dwa rowery oraz bony na zakupy o wartości 500zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy do 18 marca 2017 zrobić zakupy za min. 50zł brutto w dowolnym sklepie w Galerii Świdnickiej, zgłosić się z paragonem do punktu obsługi konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający zadanie konkursowe. Szczegóły i regulamin dostępne na www.galeria-swidnicka.pl

 

HARMONOGRAM  5. URODZIN GALERII ŚWIDNICKIEJ

11.00-17.00 – W okolicach kina otwarty będzie darmowy dmuchany plac zabaw dla dzieci.

13.00-17.00 – Dodatkowo przy kinie otwarta będzie strefa zabaw i animacji dla dzieci, w tym: malowanie buziek, konkursy, upominki.

13.30-14.30 – Na pasażu przy salonie niedaleko wejścia głównego odbędzie się otwarte spotkanie z gwiazdą tegorocznej imprezy urodzinowej – Natalią Szroeder. Fani będą mogli spokojnie porozmawiać  z artystką, zrobić sobie zdjęcia i podpisać płyty.

15.00-18.00 – Atrakcje przy scenie Galerii Świdnickiej. Występy zaprzyjaźnionych zespołów wokalnych i tanecznych, konkursy i rozdawanie upominków w postaci kart podarunkowych na zakupy oraz biletów do kina.

18.00 – Start koncertu gwiazdy wieczoru – Natalii Szroeder.

Świętujcie razem z nami. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *