Uratowały mu życie

Wykazały się niezwykłą odwagą, ratując życie 85 letniemu mieszkańcowi gminy. Dzisiaj w obecności władz gminy oraz radnych, obecnych na XXIV sesji rady gminy Świdnica zostały nagrodzone za swoją bezinteresowną pomoc.

gmina

– Jestem z Was dumna – mówiła wójt gminy, składając gratulacje i wyrazy uznania Agnieszce Plewińskiej, Joannie Poniatowskiej oraz Anecie Harchala, pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. – Bez wahania postanowiłyście nieść pomoc potrzebującemu, tym bardziej, że liczyła się każda sekunda. Kolejne podejmowane przez Was trafne decyzje z całą pewnością przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia akcji ratunkowej. Potwierdzeniem tych słów była wizyta lekarza będącego w tym dniu w zespole ratowniczym świdnickiego pogotowia, który godzinę po szczęśliwym zakończeniu akcji ratowniczej pojawił się w naszym urzędzie i podziękował paniom za sprawnie przeprowadzoną akcję resuscytacyjną. Gratuluję Wam zachowania rozwagi i opanowania w tej ekstremalnej sytuacji. Swoją postawą dałyście dowód na to, że można bezinteresownie nieść pomoc i ocalić to, co mamy najcenniejszego – życie – mówiła podczas sesji wójt Teresa Mazurek. Do słów uznania i gratulacji przyłączyła się kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewa Burdek.

1 thought on “Uratowały mu życie

  1. To pewnie one go tak wkurzyły ze facet Odleciał a teraz jeszcze wielkie bohaterki się znalazły!! wszystkich nas wykańcza nieroby jedne!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *