Trójka zagrała dla Bartka – Koncert Charytatywny w Liceum Skłodowskiej


W czwartkowe popołudnie 21 lutego w III LO w Świdnicy odbył się Koncert Charytatywny „Trójka gra dla Bartka”. Z inicjatywy klasy I a (humanistycznej z edukacją muzyczną i teatralną) oraz ich wychowawczyni, Pani Joanny Janas, na jednej scenie w szkolnej auli wystąpiło kilkudziesięciu młodych, muzycznie uzdolnionych artystów, którzy w ten sposób włączyli się do pomocy niesionej zmagającemu się z ciężką chorobą Bartkowi Urbanowi.

W Liceum Skłodowskiej wystąpili m.in.: Zespół Taneczny „Krąg”, uczniowie świdnickich szkół muzycznych – Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Społecznej Szkoły Muzycznej II stopnia, chór III LO „Pryma Voce”, Chór PSM, zespół Mindless oraz wokaliści ze szkoły przy Kościelnej 32.

Dziękujemy licznie przybyłej publiczności – uczniom, rodzicom, opiekunom oraz wszystkim świdniczanom, którzy w ten sposób dali wyraz swojej empatii i wielkiego Serca. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Marii i Wojciecha Skiślewiczów, do dyrektorów szkół muzycznych, Pani Beaty Bartko i Pana Kacpra Biruli, a także do Pani Marty Monety, Grzegorza Gołębiowskiego i  Edyty Natanek, bez których obecności i wsparcia nasza szlachetna inicjatywa nie mogłaby się odbyć.

(III LO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *