Tragiczne dachowanie (FOTO)

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne wypadku na drodze K35 dzisiaj w nocy. BMW prowadzone przez 22-latka dachowało.

 

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne wypadku na drodze K35 dzisiaj w nocy. BMW prowadzone przez 22-latka dachowało.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 23.00 między Mokrzeszowem i Świebodzicami. Czarne BMW jechało w stronę Mokrzeszowa, w pewnym momencie zjechało na przeciwny pas ruchu i dachowało. Autem podróżowało czworo młodych ludzi. Trójka – dwóch mężczyzn i jedna kobieta wyszła z wypadku bez większego szwanku. Niestety, obrażenia czwartej osoby – 21-letniego mieszkańca gminy Świdnicy okazały się bardzo poważne. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala w Wałbrzychu.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, wyjaśni to śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora. W momencie zdarzenia panowały trudne warunki – padał rzęsisty deszcz i wiał mocny wiatr. – Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków – mówi sierżant Magdalena Ząbek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

(ram)

{gallery}galerie/00mokrzeszow{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *