Szczęśliwy finał poszukiwań dwulatka

policja1

policjaCo najmniej dobę spędzi w szpitalu 2-latek, który wczoraj po południu zaginął w Łaguszewie niedaleko Pruszcza Gdańskiego (woj. pomorskie). Poszukiwania dziecka trwały kilkanaście godzin. Chłopca odnaleziono dziś rano na polu, półtora kilometra od miejsca, w którym jego rodzina urządziła sobie grilla.

Co najmniej dobę spędzi w szpitalu 2-latek, który wczoraj po południu zaginął w Łaguszewie niedaleko Pruszcza Gdańskiego (woj. pomorskie). Poszukiwania dziecka trwały kilkanaście godzin. Chłopca odnaleziono dziś rano na polu, półtora kilometra od miejsca, w którym jego rodzina urządziła sobie grilla.policja1

Chłopca przewieziono do Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku. Spędził całą noc na dworze, więc jest przestraszony i zmarznięty, ale jego stan jest dobry – powiedział Radiu Gdańsk lekarz dyżurny oddziału pediatrii Maciej Zagierski.

Dziecko ma niewielkie otarcia naskórka oraz obrzęki. Wykazuje cechy lekkiej infekcji górnych dróg oddechowych, dlatego lekarze planują wykonanie prześwietlenia klatki piersiowej, a także USG jamy brzusznej. Ze skóry dziecka usunięto osiem kleszczy, nie ma jednak na szczęście śladów stanu zapalnego.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *