Szaleństwa w Victorii

victoriaWAŁBRZYCH. Noc Szalonych Zakupów, spotkanie z Janem Trebunia-Tutką oraz twórcami projektu „Góry w sercu” to wszystko w kolejne dwa weekendy w Galerii..

Noc Szalonych Zakupów, spotkanie z Janem Trebunia-Tutką oraz twórcami projektu „Góry w sercu” to wszystko w kolejne dwa weekendy w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

victoria

Największe centrum handlowe w mieście przygotowało kolejne ciekawe atrakcje. Klienci Galerii Victoria będą mogli m.in. spotkać się z twórcami projektu „Góry w sercu”, a walentynkowy weekend poszaleć tanecznie. Czeka nas też Noc szalonych Zakupów!

uż w sobotę, 5 lutego 2011 r., od godziny 16.00, w salonie Empik swoje płyty będą podpisywali Jan Trebunia-Tutka oraz twórcy projektu „Góry w sercu”. Płyta stanowi niezwykle ciekawy eksperyment artystyczny, który jest połączeniem tekstów przełożonych na gwarę góralską z ciepłym rytmami z Meksyku i Bałkanów. Klienci Galerii Victoria będą mieli niepowtarzalną okazję, aby przez chwilę porozmawiać z muzykami.
W dniach 12 i 13 lutego 2011 r. (sobota i niedziela) zaplanowano Walentynkowy Weekend Taneczny. W sobotę w godzinach 20.00-23.00 – Noc Szalonych Zakupów. Wyprzedaże i promocje!!!
W trakcie Walentynkowego Weekendu, w rotundzie w Galerii Victoria, odbędą się pokazy tańców. Zagości tam brazylijska samba, ognista rumba, tango argentyńskie, kubańska cha-cha, breakdance, czy hip-hop. Klienci będą mogli także wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów ze szkoły tańca „Havana”. Oprócz tego, specjalnie na tę okazję, przygotowane zostały różne konkursy, m.in. miłosne kalambury, a także karaoke dla zakochanych. Wszystkie atrakcje będą czekać na odwiedzających centrum handlowe w sobotę w godzinach 11.00-23.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-19.00.

Interesującym wydarzeniem będą niewątpliwie pierwsze miłosne kalambury. Zabawa będzie polegać na pokazywaniu lub rysowaniu zagadnień związanych z centrum handlowym i ze sklepami, które się w nim znajdują. Niektóre z pytań dotyczyć będą też mediów, które objęły patronat nad akcją. Do wygrania będą nagrody ufundowane przez najemców Galerii Victoria. Uczestnikiem zabawy może zostać każdy. Jest tylko jeden warunek – drużyna zgłaszająca się do gry musi być parą mieszaną.

 

źródło: www.regional.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *