Świebodzicki rozkład imprezowy

Basen za dwa złote, zumba w parku, zabawy edukacyjne… – na nudę dzieci i młodzież w Świebodzicach podczas wakacji narzekać nie mogą. Ale atrakcje przygotowane przez miasto, są do dyspozycji także dorosłych, chociażby na miejskim basenie.

Basen za dwa złote, zumba w parku, zabawy edukacyjne… – na nudę dzieci i młodzież w Świebodzicach podczas wakacji narzekać nie mogą. Ale atrakcje przygotowane przez miasto, są do dyspozycji także dorosłych, chociażby na miejskim basenie.

 

 

W ramach letnich atrakcji zaplanowano także na 1 sierpnia piknik „Trzeźwy kierowca, bezpieczna rodzina” na stadionie czy 29 sierpnia Piknik Lotniczy na gminnym lotnisku

 

Półkolonie i zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży przygotowały tradycyjnie Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice, Świetlica Środowiskowa, Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej a także Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Cierniach.

Półkolonie w MDK-u od lat cieszą się dużym powodzeniem, lista uczestników zapełnia się niemal natychmiast. Tak było i w tym roku, w zajęciach uczestniczy 45 dzieci. Będą zwiedzać okolicę podczas wycieczek krajoznawczych, czekają je spotkania z ciekawymi osobami, nie zabraknie także wizyt na kąpielisku odkrytym czy miejskich obiektach sportowych – mówi Agnieszka Bielawska-Pękala, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

Wakacyjnych aktywności nie zabraknie też dla dorosłych. Na przykład w Parku Miejskim.

mm

 

OSiR Świebodzice

OSiR zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z obiektów przez całe wakacje. Uczniów ze Świebodzic, za okazaniem legitymacji, do godz. 14.00, wstęp do Wodnego Centrum Rekreacji kosztuje 2 zł za godzinę. Bilet ulgowy na basen odkryty przy ul.
Rekreacyjnej to 3 zł, a w przypadku grup zorganizowanych 2 zł. Jest także oferta dla dorosłych, którzy chcieliby po pracy wpaść i ochłodzić się w basenie. Od godz. 16.00 mogą korzystać z biletu ulgowego. Wydłużone zostały także godziny otwarcia boisk oraz skateparku.

 

MBP Oddział Dziecięcy

Biblioteka od 9 lipca zaprasza swoich młodych czytelników na ciekawe spotkania i zabawy edukacyjne: historia drukarstwa w jednym mopie, filmy, zabawy na świeżym powietrzu z chustą Klanza, puszczanie baniek i tańce integracyjne.

 

Park Miejski

Dla wszystkich, chcących zadbać o sylwetkę i dobre samopoczucie, w każdą środę, w Parku Miejskim będą się odbywać popołudniowe zajęcia zumby, prowadzone przez instruktorkę. Mile widziane całe rodziny z maluchami, bo dla nich też będą przygotowane ćwiczenia.

Początek zajęć o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *