Świdnickie Forum Kobiet już w piątek

Znamy już nominacje w Plebiscycie „Kobieta z Pasją”, który towarzyszy Świdnickiemu Forum Kobiet. Podczas niezwykle atrakcyjnego spotkania dla pań, poznamy najaktywniejsze kobiety w regionie. Gwiazdami wieczoru będą z kolei panowie – m.in. aktor i trener Jacek Rozenek oraz finalista „The Voice of Poland” Jurand Wójcik.

Forum Kobiet

Świdnickie Forum Kobiet ma w tym roku swoją drugą edycję. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, które chcą spędzić piątkowe popołudnie w inspirującym gronie. Udział jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja.

W programie Świdnickiego Forum Kobiet zaplanowałyśmy m.in. warsztat motywacyjno-inspirujący o nowoczesnym przywództwie kobiet. Przeprowadzi go aktor Jacek Rozenek, obecnie niesamowita postać na polskim rynku szkoleniowym, określana mianem trenera nowej generacji. Będzie też występ wałbrzyszanina Juranda Wójcika, który brał udział m.in. w programie „The Voice of Poland” – wylicza Magdalena Rumiancew-Wróblewska, pomysłodawczyni i główna organizatorka cyklicznego już wydarzenia.

Odbędzie się również debata pod hasłem „Męski punkt widzenia”, w której uczestniczyć będą znani i lubiani panowie – m.in. Jacek Rozenek (coach i aktor), Remigiusz Jezierski (dziennikarz i były piłkarz), Paweł Krysiak (kierowca rajdowy), Waldemar Pytel (biskup ewangelicki) oraz Robert Wrzosek (aktor, reżyser i scenarzysta).

Zdradzić też możemy, że Kapituła Plebiscytu „Kobieta z Pasją” ujawniła już finalistki, we wszystkich czterech kategoriach. A tak prezentuje się ścisły finał (w kolejności alfabetycznej).

„Kobieta Przedsiębiorcza”: Dorota Barańska, Monika Krawczyk-Rudnicka, Elżbieta Olbrycht.

„Kobieta w Kulturze i Sztuce”: Danuta Gołdon-Legler, Estera Grabarczyk, Ewa Kokoszka.

„Supermenka”: Agnieszka Lechowicz, Ewa Kwaśny, Wiesława Szeszko.

„Kobieta Fit”: Grażyna Działowska, Marzena Michalec, Magdalena Ociepa.

Ale, które z pań otrzymają statuetki dowiemy się dopiero w piątkowy wieczór.

Podczas Świdnickiego Forum Kobiet nie zabraknie też atrakcyjnych nagród dla uczestniczek, a każda pani otrzyma upominek.  – Będziemy także zbierać pieniądze na terapię dla Michała Szalińskiego. Osoby, które kupią cegiełkę za 10 zł wezmą udział w losowaniu nagród min. złotych kolczyków, zastawy stołowej i słodyczy– zapowiada Magdalena Rumiancew-Wróblewska.

Więcej informacji oraz zgłoszenia dla uczestniczek: http://naszbiznes24.pl/swidnickie-forum-kobiet-informacje-i-zgloszenia/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *