Świdnica biega po raz 50

„Biegasz? Trenuj w grupie, trenuj z nami!” Tak Świdnicka Grupa Biegowa, organizator oficjalnych treningów przygotowujących do startu w RST Półmaratonie Świdnickim zaprasza wszystkich miłośników biegania na wspólne treningi.

biegowa2

Treningi są bezpłatne i przeznaczone zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje biegowe rezultaty. W sezonie jesienno-zimowym prowadzone są treningi crossowe, trasami znajdującymi się w niedalekiej odległości od Świdnicy, na średnim dystansie ok. 10 km.

Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada Świdnicka Grupa Biegowa zaprasza na jubileuszowy 50. trening biegowy, który odbędzie się na terenie Świdnicy. Po treningu mała uroczystość z poczęstunkiem i upominkami. Gościem specjalnym spotkania będzie prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

Spotkanie biegaczy,  jak w każdą niedzielę, o godz. 9.00 na parkingu przy basenie świdnickim (ul. Śląska 35), gdzie rozpoczyna się trening, bądź, w przypadku treningów crossowych, wyrusza się samochodami na trening wyjazdowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *