Svida pływała w Czechach

DSC 031311

DSC 031311Oskar Cebula i Elżbieta Kielka (Svida Świdnica) stawali na podium zawodów pływackich ,O Jarni pochar mesta Hradec Kralove”, które w miniony weekend odbyły się u naszych południowych sąsiadów.

 

Oskar Cebula i Elżbieta Kielka (Svida Świdnica) stawali na podium zawodów pływackich ,O Jarni pochar mesta Hradec Kralove”, które w miniony weekend odbyły się u naszych południowych sąsiadów. DSC 031311

Na pięćdziesięciometrowej pływalni w Hradec Kralove zaprezentowało się blisko 300 zawodników i zawodniczek z 40 klubów z Polski i Czech. Svida pojechała na zawody w dziewięcioosobowym składzie: Izabela Bator, Wiktoria Beister, Dominika Sokołowska, Agnieszka Franków, Elżbieta Kielka, Oskar Cebula, Jakub Kalousek, Patryk Kawałko i Jakub Dzieniakowski.

Wiekszość młodych świdnickich pływaków poprawiło rekordy życiowe, ale tylko wyniki Oskara Cebuli i Elżbiety Kielki pozwoliły zająć miejsca na podium. Oskar w róznych wyścigach meldował się na pierwszym, drugim i trzecim miejscu, natomiast Ela raz była trzecia.

Pływacy Svidy szlifują formę przed Mistrzostwami Polski. Najważniejsze zawody w roku odbędą się w maju i czerwcu.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *