Stwórz z nami okładkę magazynu turystycznego! (KONKURS)

Dolny Śląsk jest jednym z najpiękniejszych województw w Polsce, aby nie rzec zuchwale – najpiękniejszym. Co roku odwiedzany przez tysiące turystów wciąż skrywa tajemnice swojego piękna, nawet przed jego mieszkańcami, dlatego wydajemy informator turystyczny 2017 pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego. Zapraszamy wszystkich czytelników i mieszkańców Dolnego Śląska do konkursu, dzięki któremu stworzymy wyjątkową okładkę tego informatora!

Jeżeli Twoją pasją jest robienie zdjęć i masz w swojej kolekcji takie, które przedstawiają najpiękniejsze miejsca na terenie naszego województwa, podziel się nimi z wszystkimi mieszkańcami Dolnego Śląska. Dziewięć najlepszych, wybranych przez Marszałka oraz nasze redakcje zostanie umieszczonych na okładce magazynu „Poznaj Dolny Śląsk”, który trafi do urzędów, instytucji, atrakcji turystycznych, hoteli na terenie całego województwa.

Zdjęcia wysokiej jakości należy przesyłać na adres: konkurs@swidnickie.pl od 24 kwietnia do 19 maja 2017 roku, w tytule wpisując: TWOJE ZDJĘCIE NA OKŁADCE. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora wraz z numerem telefonu (tylko dla informacji Organizatora), miejsce w którym zdjęcie zostało wykonane oraz dopisek „Zapoznałem się z regulaminem konkursu „TWOJE ZDJĘCIE NA OKŁADCE” i akceptuję jego treść.”

Po zebraniu wszystkich prac prześlemy je do Patrona Honorowego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, który wybierze pięć zwycięskich fotografii. Pozostałe cztery zostaną wytypowane przez Redaktorów Naczelnych naszych tytułów.

Wyniki ogłosimy 5 czerwca, a w czerwcu informator trafi do rąk mieszkańców i turystów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu Twoje zdjęcie na okładce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *