Sprawdzą wicelidera

siatka 14

siatka 14Walczący o awans do I ligi AZS Politechniki Śląskiej Gliwice będzie kolejnym rywalem siatkarek MKS-u Świdnica. Podopieczne Marka Olczyka podejmą wicelidera tabeli w sobotę w hali na osiedlu Zawiszów.

Walczący o awans do I ligi AZS Politechniki Śląskiej Gliwice będzie kolejnym rywalem siatkarek MKS-u Świdnica. Podopieczne Marka Olczyka podejmą wicelidera tabeli w sobotę w hali na osiedlu Zawiszów. siatka 14

Plasujące się na siódmym miejscu świdniczanki ostatnio grają bardzo nierówno. Dwa tygodnie temu gładko przegrały u siebie z PLKS-em Pszczyna 0:3, ale przed tygodniem pokazały charakter i mimo, że grały w siedmiosobowym składzie, a po dwóch partiach przegrywały 0:2, to ostatecznie pokonały na wyjeździe 3:2 Sokoła Radzionków.

Jakie oblicze świdnickich siatkarek zobaczymy w sobotę? Przekonamy się od godziny 17.00. Jedno jest pewne – walczącym o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-down siatkarkom MKS-u przyda się każdy punkcik.  W pierwszym spotkaniu ubu drużyn Politechnika wygrała 3:0 (24, 23, 17).

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *