Są medale na tatami (FOTO)

DSC 0280

DSC 0280Z sześcioma lokatami na podium wrócili dżudocy UKS Judo Świdnica z turnieju Tiger Cup w Oleśnicy. To największa impreza dla dzieci i młodzików w województwie dolnośląskim. Swoje umiejętności zaprezentowało 680 zawodników i zawodniczek z 50 klubów.

Z sześcioma lokatami na podium wrócili dżudocy UKS Judo Świdnica z turnieju Tiger Cup w Oleśnicy. To największa impreza dla dzieci i młodzików w województwie dolnośląskim. Swoje umiejętności zaprezentowało 680 zawodników i zawodniczek z 50 klubów. DSC 0280

Z zespołu dżudoków UKS Judo Świdnica, trenowanego przez Bartłomieja Zamęckiego najlepiej spisali się Antoni Romanik, Stanisław Romanik i Agnieszka Piechurska, którzy wygrali swoje kategorie wagowe. Drugie miejsca zajęli Tytus Tomkiewicz i Hubert Grębicki, a na trzecim uplasował się Adam Giedrewicz. Pozostali zawodnicy walczyli dzielnie lecz uplasowali się tuż za podium. Następny start na pewno będzie lepszy – podsumowuje turniej w Oleśnicy trener Zamęcki.