Roztańczone księżniczki i groźni piraci (FOTO)

Za nami Bal Karnawałowy dzieci z Przedszkola nr 3 w Strzegomiu. W wielkiej sali balowej można było spotkać elfy, królewny, policjantów, strażaków, koty, czarownice, a nawet syreny.

049-03

Taki bal jest co roku długo wyczekiwany przez najmłodszych. Na jeden dzień przedszkolaki mogą się stać kim tylko zapragną. Tak stało się 15 stycznia. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów ze znanych bajek, a chłopcy najczęściej byli poprzebierani za pracowników służb mundurowych. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, elfy, rycerzy, piratów, policjantów, syrenę, spidermana czy batmana.

Jak mówią opiekunowie, rozpoznać dzieci było bardzo trudno. – Wszyscy uczestnicy balu tańczyli w specjalnie przygotowanej na tę okazję sali balowej, której wystrój zachęcał do wspaniałej zabawy. Przy wesołych rytmach wszyscy bawili się doskonale. Zabawy taneczne przeplatane były pląsami i konkursami, w których przedszkolaki chętnie brały udział. Kiedy czas zabawy dobiegł, końca dzieci z żalem opuszczały salę balową – relacjonują nauczyciele.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim przedszkolakom.

fot. użyczone z UM Strzegom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *