Rośnie park przemysłowy

ddzpark

ddzparkW tym roku w Dzierżoniowie rozpocznie się budowa drugiej już hali Invest Park Development. W pierwszej, oddanej do użytku w 2011 roku, prowadzą działalność dwie firmy. Gotowe hale produkcyjne pod wynajem dobrze się sprawdziły i dlatego spółka, której udziałowcem jest miasto, podjęła decyzję o budowie kolejnego obiektu.
W tym roku w Dzierżoniowie rozpocznie się budowa drugiej już hali Invest Park Development. W pierwszej, oddanej do użytku w 2011 roku, prowadzą działalność dwie firmy. Gotowe hale produkcyjne pod wynajem dobrze się sprawdziły i dlatego spółka, której udziałowcem jest miasto, podjęła decyzję o budowie kolejnego obiektu.
ddzpark

Wybudowaną przez Invest-Park Development Sp. z o.o. halę udostępniono przedsiębiorcom w ramach Dzierżoniowskiego Parku Przemysłowego. Działa on w sąsiedztwie podstrefy. Są tutaj pomieszczenia produkcyjno-magazynowe, socjalnej i biurowe.

– Nasz udział w tym przedsięwzięciu to szansa na pozyskanie kolejnych inwestorów. Wynika on z coraz większego zainteresowania gotowymi halami produkcyjnymi. Konkurencja w pozyskiwaniu inwestorów jest olbrzymia i wygrywa ją ten, kto jest krok przed innymi – mówił przystępując do Invest-Park Development burmistrz Dzierżoniowa Marek Piorun. Dziś widać, że szersza oferta dla przedsiębiorców przyniosła korzyści, a budowa kolejnych obiektów w trudnych dla gospodarki czasach potwierdza potencjał gospodarczy Dzierżoniowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *