Rogate statuetki wręczone

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ZPAS S.A., Filharmonia Sudecka, Gold Turism, Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda oraz Ski-Raft Sp. z o.o. – to zwycięzcy XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018. Laureatów poznaliśmy podczas uroczystej gali w Zamku Książ. Najlepszych z najlepszych wybierano w 5 kategoriach.

Najlepszą Firmą Odpowiedzialnego Biznesu został ZPAS S.A. przedsiębiorstwo, dla którego pomaganie lokalnej społeczności i dbanie o pracowników to chleb powszedni. Hitem Aglomeracji Wałbrzyskiej uznano pięknie wyremontowaną i unowocześnioną salę koncertową Filharmonii Sudeckiej. Gold Turism to z kolei najlepsza firma w kategorii Debiut w Biznesie, którą doceniono za reaktywację Harcówki w Wałbrzychu, miejsca kultowe dla wielu mieszkańców. Najbardziej spektakularnym Wydarzeniem/Inicjatywą 2018 Roku wybrano Regatta 9. Bieg na Wielką Sowę organizowany przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda. Wreszcie najlepszą Mikro/Małą Firmą wybrano Ski-Raft Sp. z o.o. słynącą ze spływów pontonowych Przełomem Bardzkim.
Laureatów XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018 poznaliśmy podczas uroczystej gali w Zamku Książ, a wyboru najlepszych z najlepszych dokonała Kapituła pod przewodnictwem prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Gwiazdą wieczoru był zespół Paranoja Hotel.
W tym roku na konkurs wpłynęło aż 57 wniosków. To o 5 więcej niż średnia z ostatnich 10 lat, która wynosi 52 ankiety. Podmioty rywalizowały w pięciu kategoriach. Wśród zgłoszeń jak zwykle dominowały przedsiębiorstwa (mikro, małe, średnie i duże), ale nie zabrakło samorządów oraz instytucji miejskich zajmujących się sportem, kulturą i turystyką. Przedsięwzięcie od wielu lat kierowane jest do szerokiego grona podmiotów z terenu kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i ząbkowickiego.
Organizatorem Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018 jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

Wyniki XXI Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2018

Firma Odpowiedzialnego Biznesu
1.ZPAS S.A.
2.Spółdzielnia Socjalna Arte
3.Domino Polska Sp. z o.o.
Hit Aglomeracji Wałbrzyskiej
1.Filharmonia Sudecka
2.Gmina Strzegom
3.Gmina Czarny Bór
Debiut w Biznesie
1.Gold Turism
2.MamyTo Sushi
3.UL-KA
Wydarzenie/Inicjatywa 2018 Roku
1.Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda
2.Gmina Głuszyca
3.Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
Mikro/Mała Firma
1.Ski-Raft Sp. z o.o.
2.Dąbrowski Auto Serwis
3.Weber Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *