Rodzinny Burkatów – foto

Doskonała pogoda, duża dawka dobrej muzyki, przysmaki z grilla, rodzinne atrakcje. Za nami pierwszy Gminny Festyn Rodzinny w Burkatowie.

Piękna pogoda zachęciła wiele rodzin do aktywnego spędzenia pierwszego wakacyjnego weekendu na świeżym powietrzu. W części artystycznej na scenie pojawiły się „Rozśpiewane Dzieciaki z Gminy Świdnica” prezentujące swój ostatni muzyczny krążek „Mosty ponad słowami”. To efekt VI edycji warsztatów wokalnych w Lubachowie pod patronatem wójt Teresy Mazurek. Kolejnym muzycznym akcentem był koncert laureatów Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wysypisko”. Obrzęd „Nocy Świętojańskiej” prezentował Zespół Pieśni i Tańca Bystrzyca. Na scenie wystąpiły też Smyki z Pszenna oraz grupa teatralna „Tradycja” z Burkatowa.

Jednak najwięcej emocji dostarczyły rodzinne gry i zabawy przygotowane przez organizatorów. Sportowe miasteczko wraz z pokazem łucznictwa,  balonowy modeling, warsztaty turystyczne w ramach projektu „Cudze chwalicie swego nie znacie”, zjazd na linie, pływanie pontonem zorganizowane przez OSP Burkatów, dmuchane zamki, konne przejażdżki, warsztaty z wicia wianków, czy wodne bańki przyciągały całe rodziny. Poniżej zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *