Aktualności

Przyleciał z Londynu, trafił prosto do aresztu śledczego

kontrolapaszportowaWałbrzych. Funkcjonariusze SOSG w Porcie Lotniczym Wrocław-Strachowice zatrzymali 22-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Podczas odprawy paszportowej, okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest listami gończymi w zawiązku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kradzieżą. Polak, który przyleciał z Londynu trafił prosto do aresztu śledczego.

Funkcjonariusze SOSG w Porcie Lotniczym Wrocław-Strachowice zatrzymali 22-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Podczas odprawy paszportowej, okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest listami gończymi w zawiązku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz kradzieżą. Polak, który przyleciał z Londynu trafił prosto do aresztu śledczego.kontrolapaszportowa

To nie pierwsze takie zatrzymanie na wrocławskim lotnisku. Funkcjonariusze Straży Granicznej, realizując m.in. czynności zlecone, każdego roku zatrzymują osoby poszukiwane przez organy ścigania. W bieżącym roku zatrzymano ponad 90 osób poszukiwanych za popełnienie różnych przestępstw i blisko 150 osób poszukiwanych celem ustalenia ich aktualnego miejsca pobytu dla celów prawnych.

walbrzyski.pl

 

 

26 grudnia 2011

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *