Przyjedzie Bronkobus

bronek

bronekPrezydent RP Bronisław Komorowski rozpoczął walkę o reelekcję. W Polskę ruszyło 16 Bronkobusów. To autokary, które będą zachęcały Polaków do zagłosowania w wyborach prezydenckich właśnie na Bronisława Komorowskiego. Na trasie przejazdu jednego z pojazdów znajduje się Świdnica.

 

Prezydent RP Bronisław Komorowski rozpoczął walkę o reelekcję. W Polskę ruszyło 16 Bronkobusów. To autokary, które będą zachęcały Polaków do zagłosowania w wyborach prezydenckich właśnie na Bronisława Komorowskiego. Na trasie przejazdu jednego z pojazdów znajduje się Świdnica.

Promujący kandydata autokar pojawi się w Świdnicy w poniedziałek, 9 marca ok. godz. 9.00 i będzie gościł do południa. Sam prezydent Komorowski tym razem nie przyjedzie Bronkobusem. Jest jednak szansa, że pojawi się niebawem w Wałbrzychu i Świdnicy. bronek

– Zachęcam sympatyków Bronisława Komorowskiego do spotkania z Bronkobusem i jego atrakcjami. A tych, którzy nie są przekonani do tej kandydatury, zachęcam jeszcze bardziej! Będzie szansa, aby utwierdzić się w tym, że oddanie głosu na urzędującego prezydenta w dniu 10 maja to najlepszy wybór – mówi Robert Jagła, poseł na Sejm RP.

oprac. (ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *