Próbował wyskoczyć z drugiego piętra

policja2

policja2Przytomność umysłu policjantów uchroniła młodego człowieka przed poważnymi obrażeniami, a być może nawet śmiercią. W Strzegomiu ukrywający się przed policją 17-latek próbował wyskoczyć z okna na drugim piętrze.

 

Przytomność umysłu policjantów uchroniła młodego człowieka przed poważnymi obrażeniami, a być może nawet śmiercią. W Strzegomiu ukrywający się przed policją 17-latek próbował wyskoczyć z okna na drugim piętrze. policja2

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 stycznia w mieszkaniu przy ulicy Jeleniogórskiej. – Około godziny 20.30 policjanci weszli do mieszkania, gdyż mieli informacje, że w środku znajduje się siedemnastolatek, który nie wrócił z przepustki z ośrodka wychowawczego – mówi podinspektor Adam Mazur z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

W trakcie wizyty funkcjonariusze spostrzegli, że poszukiwany chłopak otworzył okno w pokoju i próbuje wydostać się na zewnątrz. Szybka reakcja zapobiegła ucieczce, która mogła skończy6ć się tragicznie. – Chłopak został złapany i wciągnięty z powrotem do mieszkania. Na dół zszedł po schodach razem z funkcjonariuszami. Następnie został przetransportowany do ośrodka, z którego nsie oddalił – informuje Mazur.

(ram)

{fcomment}

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *