Oddaj płyty CD i lampki choinkowe

DSC 8932 - Kopia

DSC 8932 - KopiaTeatr Binominis, w związku z przygotowaniami spektaklu „Bohater Roku” Jana Czaplińskiego oraz Piotra Ratajczaka w reżyserii Michała Machowskiego, którego premiera odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18.00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Świdnicy, ale i nie tylko o pomoc przy budowie wielkiej i zadziwiającej scenografii.

Teatr Binominis, w związku z przygotowaniami spektaklu „Bohater Roku” Jana Czaplińskiego oraz Piotra Ratajczaka w reżyserii Michała Machowskiego, którego premiera odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18.00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Świdnicy, ale i nie tylko o pomoc przy budowie wielkiej i zadziwiającej scenografii.

DSC 8932 - Kopia

Jeżeli posiadają Państwo działające, niepotrzebne lampki choinkowe oraz płyty CD, które posłużą do zbudowania konstrukcji scenograficznej to prosimy o dostarczenie ich nam w dniach od 14 – 15 kwietnia tego roku do Świdnickiego Ośrodka Kultury – mówi Michał Machowski, dyrektor generalny Teatru Binominis. – W zamian zaprosimy naszych darczyńców na 3 próbę generalną w przeddzień premiery!

Kontakt ze scenografem pod numerem telefonu: 505 86 85 85.

oprac. (bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *