Potrzebna krew dla nauczycielki

krewam

To będzie szczególnie ważna akcja poboru krwi. Każda kropla życiodajnego płynu pozyskana w trakcie zaplanowanej na środę, 22 listopada, zbiórki przekazana będzie na potrzeby leczenia konkretnej osoby – pani Magdy, nauczyciela z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Świebodzicach.

Akcja odbędzie się w krwiobusie, który stać będzie na świebodzickim Rynku w godzinach 9:00-13:00. Krew pilnie potrzebna jest ze względu na przebytą przez panią Magdę operację. Wielogodzinny zabieg chirurgiczny udał się, ale w jego trakcie pani Magda straciła dużo krwi, która teraz jest niezbędna dla pomyślności dalszego leczenia.

– Liczymy na Państwa obecność i wielkie serca. Wierzymy, że właśnie w środę pobity zostanie świebodzicki rekord zebranych litrów krwi. Wystarczy przyjść, by dać nadzieję na zdrowie. Pomóżmy, tak jak wielokrotnie udowadnialiśmy, że potrafimy – mówią pracownicy Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej.

1 thought on “Potrzebna krew dla nauczycielki

  1. Szczególnie ważne bo co?! Bo to nauczycielka !? Jest tylu ludzi którzy potrzebują krwi ,którzy nie są nauczycielka czy kims innym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *