Pomóżmy zwierzakom

025-02

025-02Dwa urocze psiaki czekają na nowych, kochających opiekunów. Jednym z nich jest młoda, sympatyczna i grzeczna suczka. Piesek ma około 1,5 roku. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona, istnieje też możliwość wykonania darmowej sterylizacji. Sunia jest łagodna, radosna i pięknie chodzi na smyczy, z pewnością będzie cudownym i wiernym przyjacielem. Kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska UM, tel. 74 666 98 15.

Dwa urocze psiaki czekają na nowych, kochających opiekunów. Jednym z nich jest młoda, sympatyczna i grzeczna suczka. Piesek ma około 1,5 roku. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona, istnieje też możliwość wykonania darmowej sterylizacji. Sunia jest łagodna, radosna i pięknie chodzi na smyczy, z pewnością będzie cudownym i wiernym przyjacielem. Kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska UM, tel. 74 666 98 15.

025-01

 

A w schronisku dla zwierząt w Uciechowie na nowego pana czeka psiak w typie owczarka niemieckiego, Aramis. Do tej pory nie miał łatwego życia, pilnował dniami i nocami posesji. Wierny swojemu „właścicielowi”, teraz dostał zapłatę za swoją pracę. Pies ma około 6-7 lat, zdecydowanie lubi pobyt na świeżym powietrzu, świetnie się sprawdzi na posesji z dużym terenem do biegania.

Czy ktoś z Was zechciałby pomóc Aramisowi i zostać jego właścicielem. Prosimy o kontakt z Wydziałem OŚ lub ze Schroniskiem w Uciechowie, tel. 510 433 322.

 

UM Świebodzice

 

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *