Polonia-Stal kontra wicelider

poloniawiosna15

poloniawiosna15Niezwykle wysoko zostanie postawiona poprzeczka podopiecznym Marcina Morawskiego w pierwszym tegorocznym występie przed własną publicznością. W ubiegłym tygodniu udanie rozpoczęliśmy rundę wiosenną wygrywając na wyjeździe 3:1 z Dębem Sława, w sobotę, 21 marca świdniccy piłkarze przywitają się ze swoimi kibicami mierząc się w szlagierze 20. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej z drugą siłą tabeli Formacją Port 2000 Mostki.

 

Niezwykle wysoko zostanie postawiona poprzeczka podopiecznym Marcina Morawskiego w pierwszym tegorocznym występie przed własną publicznością. W ubiegłym tygodniu udanie rozpoczęliśmy rundę wiosenną wygrywając na wyjeździe 3:1 z Dębem Sława, w sobotę, 21 marca świdniccy piłkarze przywitają się ze swoimi kibicami mierząc się w szlagierze 20. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej z drugą siłą tabeli Formacją Port 2000 Mostki.

 

Formacja Port 2000 Mostki to główny pretendent do zajęcia pierwszej lokaty na zakończenie sezonu 2014/2015, ale po sensacyjnym remisie na własnym obiekcie z Piastem Karnin stracił prowadzenie na rzecz Lechii Dzierżoniów. Portowcy mieli przygniatającą przewagę nad rywalem z Gorzowa Wielkopolskiego, goście nie przekraczali praktycznie linii środkowej, co z tego skoro prawdziwy „dzień konia” miał bramkarz Arkadiusz Fabiański – brat Łukasza, reprezentanta Polski i golkipera Swansea City. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się bezbramkowym remisem i podziałem punktów, co skwapliwie wykorzystali dzierżoniowianie wysuwając się na prowadzenie w tabeli III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. poloniawiosna15

 

Sportowa złość piłkarzy Formacji jest z pewnością duża i w sobotę, 21 marca będą chcieli się zrehabilitować za niespodziewaną stratę 2 punktów. Zadanie nie będzie jednak należało do łatwych bowiem naprzeciw nich wybiegną piłkarze Polonii-Stali Świdnica prowadzeni przez Marcina Morawskiego. Biało-zieloni imponują w tym roku w statystykach i miejmy nadzieję, że przełożą się one na boisko w sobotnim spotkaniu z Formacją. Będzie to w sumie jedenasty pojedynek świdniczan w 2015 roku, żadnego jeszcze nie przegraliśmy notując osiem sparingowych zwycięstw i jeden remis, a także ligowe zwycięstwo z Dębem Sława. Jedno jest pewne – czeka nas znakomite otwarcie rundy wiosennej na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy!

 

Bądź tego dnia z biało-zielonymi i pomóż im swoim dopingiem w odniesieniu prestiżowego zwycięstwa nad wiceliderem tabeli III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Musisz tu być: Polonia-Stal Świdnica – Formacja Port 2000 Mostki – sobota, 21 marca, godz. 15.00, stadion OSiR w Świdnicy. Bilety w cenie 10 złotych, na każdego kibica czekają gadżety niespodzianki!

(inf. prasowa Polonii-Stali Świdnica)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *