Piknik edukacyjny w III LO. Niech połączy „nasTrójka“

Przed nami kolejna edycja Pikniku edukacyjnego, który III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy organizuje wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trójki „SATelita“.

Program wydarzenia obejmuje dwa dni działań. Dzień pierwszy (8.06.2017r.) to warsztaty i konkursy dla młodzieży. Natomiast dnia następnego (9.06.2017r.) od godz. 12.00 w imieniu organizatorów zapraszamy na piknik wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół Trójki oraz mieszkańców miasta i powiatu.

Tego dnia wręczymy nagrody i zaprezentujemy dokonania uczestników warsztatów i konkursów. Będą one realizowane w 5 kategoriach: poetyckiej, muzycznej, plastycznej, fotograficznej i sportowej (regulaminy i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.lo3.net.pl ) – informuje Krzysztof Frączek, dyrektor III LO.

Organizatorom zależy na tym, aby utalentowani uczestnicy konkursów zaprezentowali swoje uzdolnienia i efekty własnej pracy szerszej publiczności. Jednocześnie uczestnicy warsztatów będą mieli niebywałą możliwość wymiany własnych doświadczeń, a także skorzystają z oferty zaproponowanej przez prowadzących warsztaty i tym samym poszerzą swoją znajomość pasjonującej ich dziedziny.

Mamy nadzieję, że czerwcowy piknik ponownie stanie się znakomitą okazją do twórczego spotkania w Trójce, które poprzez tę niestandardową formę edukacji pozaszkolnej zachęci uczestników do własnych, kreatywnych działań – zachęca dyrektor.

Szkoła zaprasza do uczestnictwa w konkursach i pikniku – niech połączy „nasTrójka“ !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *