Pijany kandydat PO

alkomat

alkomatPOWIAT. Pijany kandydat na burmistrza Żarowa popierany przez PO wylądował w rowie. Wynik: 2,15 promila.

POWIAT. Pijany kandydat na burmistrza Żarowa popierany przez PO wylądował w rowie. Wynik: 2,15 promila.

 

alkomatWczoraj wieczorem o godz. 17.40 Zbigniew K., oficjalny kandydat na burmistrza Żarowa z komitetu Razem dla Żarowa, a zarazem członek Platformy Obywatelskiej, spowodował jadąc fiatem punto wpadł do rowu. Do wypadku doszło przy ulicy Słowiańskiej w Żarowie. Kierujący fiatem punto K. zjechał ze swojego pasa ruchu i wpadł do rowu. Z urazem głowy przewieziono go do szpitala Latawiec, skąd jednak wypisał się na własne żądanie. Policja więc pojechała do Żarowa. W wydychanym powietrzu zmierzono mu 2,15 promila. Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi do dwóch lat więzienia.

 

W Żarowie Platforma wystawiła wspólne listy z komitetem Razem dla Żarowa pod jego nazwą. Zbigniew K. jako członek PO zastąpił jako kandydat tej partii na burmistrza Żarowa Roberta Jagłę. To właśnie jego przedstawił kilka tygodni temu szef powiatowej PO Robert Jagła jako oficjalnego kandydata. Co dalej z poparciem dla kandydata? – Pan K. poinformował nas, że wycofuje się z kandydowania na burmistrza Żarowa oraz radnego i złożył wniosek o wykluczenie z członkostwa w Platformie Obywatelskiej – mówi Robert Jagła, który dosłownie przed chwilą spotkał się z K. Czy Platforma wystawi nowego kandydata? – Zastanawiamy się. Prawdopodobnie tak. Mamy jeszcze kilkanaście godzin – mówi Jagła.

 

Czy wódka jest problemem Platformy? W poniedziałkowych „WŚ” piszemy o kandydacie, którego już zdjęto z listy, do Rady Powiatu, a który zabawia się wraz z kolegami upijając mieszkańca Marcinowic, ogólnie znanego z racji problemów z alkoholem, kręcąc film (zobacz) telefonami komórkowymi, a następnie umieszczając go w internecie.

Ida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *