Patryk Kumór zaśpiewa dla zakochanych

Idol tysięcy Polaków, wykonawca takich piosenek jak „Szczęście” oraz „Nasze Własne Niebo”, czyli Patryk Kumór już 13 lutego wystąpi w Galerii Świdnickiej. Wstęp wolny. Po koncercie odbędzie się spotkanie z artystą i podpisywanie autografów.

Kumór 4;3 PLAKAT WERSJA 2

Patryk Kumór to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków. Jego debiutancka płyta (album „13”), jeszcze w przed sprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik, pokonując takich wykonawców jak Artur Rojek czy Coldplay. W 2014 roku Patryk został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.

2/2 to drugie dzieło Patryka, którego premiera odbyła się 10 Marca 2015 r. Dzięki wsparciu takich firm jak LG, Saturn – Media Markt Holding – płyta była realizowana równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii. Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani w naszym kraju goście ,tacy jak Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes, oraz legenda polskiej gitary Grzegorz Skawiński. Album 2/2, już w przedsprzedaży uzyskał miano złotej płyty, obecnie zbliża się do platyny), patronat nad wydawnictwem objęło Radio Eska i Eska TV.

Patryk to także jedno z największych objawień internetowych 2014/15 roku. Jego profil na portalu Facebook „zalajkowało” już prawie 85 tys. Fanów. Instagram i Twitter także imponują swoją aktywnością. Teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły łącznie kilkanaście milionów wyświetleń.

Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla gimnazjalistów i licealistów, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Angażuje się także w szereg akcji charytatywnych.

Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *