Otrzymali medale

Z okazji Święta Edukacji Narodowej nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Mechanicznych zostali odznaczeni medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP i Ministra Edukacji Narodowej.

Przedstawiciele oświaty otrzymali medale za wkład wniesiony w rozwój polskiej edukacji, za pasję i trud wkładany w edukację i wychowanie młodzieży, za otwieranie nowych horyzontów wiedzy, budzenie zapału i energii do podejmowania twórczych przedsięwzięć.

Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w piątek 19 października w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy pedagogiczno-wychowawczej.

Nagrodzeni:

Medale za Długoletnią Służbę przyznane przez Prezydenta RP, wręczane przez Wicewojewodę Dolnośląskiego Kamila Zielińskiego otrzymali:

Medal Złoty – Halina Sajdak,

Medal Srebrny – Renata Ślesar,

Medal Brązowy – Agnieszka Malarczyk, Helena Pietrzak, Krzysztof Pamuła.

Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej wręczany przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka otrzymali:

Paulina Chudy, Anna Foryś-Musik, Wiesław Bylicki.

1 thought on “Otrzymali medale

  1. Panu Wiesławowi to powinni przyznać jeszcze co najmniej milion złotych dodatku. To człowiek, który wykonuje swój zawód z wielką pasją, zresztą jak i nie obecna tutaj Pani Wikarek. Oboje mnie uczyli. Ich wiedzę wykorzystuje do dnia dzisiejszego. Ze świeca takiego nauczyciel szukać. Nie cukruje. To szczera prawda. Chciałbym spotykać więcej takich osób w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *