Odnaleźli skradziony ciągnik

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ujawnili na terenie powiatu średzkiego, w zagajniku leśnym, skradziony w lutym 2016r. z terenu powiatu świdnickiego, ciągnik rolniczy o wartości 80 tys. złotych. Pojazd zwrócono właścicielowi.

phpThumb_generated_thumbnail

21 marca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w zagajniku leśnym, na terenie powiatu średzkiego ujawnili skradziony ciągnik. Pojazd nie posiadał żadnych uszkodzeń. Zgłoszenie w sprawie tego zdarzenia wpłynęło do Komisariatu Policji w Strzegomiu w lutym 2016r. Pojazd o wartości 80 tys. złotych został skradziony z terenu prywatnej posesji w powiecie świdnickim.

Działania wrocławskich funkcjonariuszy i uzyskane w sprawie informacje pozwoliły na wytypowanie miejsca w powiecie średzkim, gdzie może znajdować się pojazd.

W miejscu ujawnienia skradzionego ciągnika policjanci przeprowadzili szereg czynności procesowych. Pojazd zwrócony został już właścicielowi, ale funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

Przypomnijmy, że za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ś-ca)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *