O ósme zwycięstwo ze Spartą

Sparta Oborniki Wielkopolskie będzie kolejnym rywalem piłkarzy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Mecz kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa lidera z jedenastą drużyną II ligi już w czwartek, 10 listopada. Początek o godzinie 19.00 w hali na osiedlu Zawiszów. Kibice mogą spodziewać się efektownych akcji, bramek i emocji!

skpr (10)

Po niezwykle istotnym wyjazdowym zwycięstwie 28:24 z niepokonanym od 22 spotkań na własnym parkiecie Zewem Świebodzin, drużyna Grzegorza Garbacza ma na koncie komplet czternastu punktów za siedem kolejnych zwycięstw. Świdniczanie mają oczywiście chrapkę na dalsze śrubowanie serii wygranych. Będą faworytem meczu ze Spartą, ale muszą zachować czujność, bo po kiepskim początku sezonu rywale wyraźnie się rozkręcają. W ostatnich trzech meczach kolejno: wygrali 28:21 z Astrą Nowa Sól, ulegli 22:23 w Koninie Startowi i wygrali 35:23 z Tęczą Kościan.

Rywale świdnickiej drużyny od wielu lat występują w II lidze. W poprzednim sezonie zakończyli rozgrywki na ósmym miejscu. Po raz ostatni ŚKPR spotykał się ze Spartą w sezonie 2010/11. Szare Wilki wygrały w Świdnicy 35:24 i zremisowały w Obornikach 25:25.

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp.

KIEDY: Czwartek, 10.11.2016, godzina 19.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1a

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *