Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „Spłonęła stuletnia parowozownia”. Kłęby dymu unosiły się w czwartek nad miastem. Płonęła stara parowozownia. Około stuletni budynek, znajdujący się niedaleko stacji Świdnica-Przedmieście na Zarzeczu, strawił niestety ogień.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, sprawie podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku, zmianach i bezpłatnej komunikacji na Wszystkich Świętych, kwestach bezdomnych, kontrolach na cmentarzach, ćwiczeniach służb mundurowych, rozstrzygnięciach budżetu obywatelskiego, Dniach Gór, Festiwalu Filmowym Spektrum, przyszłości świdnickiego dziennikarstwa, miłośnikach zwierząt, lekcjach sztuki dla zaawansowanych i o historii świdnickich kamienic.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *