Aktualności, Polecamy, Polityka, Świdnica

Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „W upał bez wody w kranie”. Na termometrach prawie 40 stopni, a lokatorzy Waryńskiego w Świdnicy nie mieli wody w kranie. W ubiegłym tygodniu awaria goniła awarię, były przerwy w dostawie wody. – Przy tak upalnej pogodzie, po bardzo dusznych nocach zakręcali nam wodę. Starsi ludzie musieli stać w kolejce do beczkowozu. Dni rozpoczynaliśmy od korzystania z wiader. W takich warunkach szykowaliśmy się do pracy, a dzieci do żłobka i przedszkola – apelowali do redakcji mieszkańcy.

W numerze również o remontach zabytków, inwestycjach drogowych, ścieżkach rowerowych, efektach programu „Kawka”, kasie na mieszkania socjalne, diecezjalnej pielgrzymce, Festiwalu Bachowskim, milionach dla gminy, zwycięzcach „Zestawu”, inwestycjach w sport, rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, ulicznej koszykówce i Silesian Cup.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

7 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *