Nowy numer „Wiadomości Świdnickich” już w kioskach

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Sprawdź o czym przeczytasz w tym tygodniu…

Na jedynce temat „W upał bez wody w kranie”. Na termometrach prawie 40 stopni, a lokatorzy Waryńskiego w Świdnicy nie mieli wody w kranie. W ubiegłym tygodniu awaria goniła awarię, były przerwy w dostawie wody. – Przy tak upalnej pogodzie, po bardzo dusznych nocach zakręcali nam wodę. Starsi ludzie musieli stać w kolejce do beczkowozu. Dni rozpoczynaliśmy od korzystania z wiader. W takich warunkach szykowaliśmy się do pracy, a dzieci do żłobka i przedszkola – apelowali do redakcji mieszkańcy.

W numerze również o remontach zabytków, inwestycjach drogowych, ścieżkach rowerowych, efektach programu „Kawka”, kasie na mieszkania socjalne, diecezjalnej pielgrzymce, Festiwalu Bachowskim, milionach dla gminy, zwycięzcach „Zestawu”, inwestycjach w sport, rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, ulicznej koszykówce i Silesian Cup.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *