Nie zwalniają tempa w tanecznych zmaganiach

Październik przepełniony był turniejami tanecznymi w Polsce. We wszystkich najważniejszych wystartowali świdniccy tancerze Państwo Anna i Tomasz Wojasowie.

Tancerze

Październikowy maraton taneczny rozpoczęli 8 października od Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego, które odbyły się w Brzegu Dolnym. Zdobyli tam Mistrzostwo Okręgu w kat. senior.

Ciąg dalszy nastąpił 15 października w Jelczu Laskowicach, gdzie odbyły się WORLD CUP LATIN WDC AL oraz Mistrzostwa Wrocławia Stardance Festival w kategorii OPEN. Gośćmi i zarazem atrakcją turnieju byli wicemistrzowie świata Maurizo Vescovo i Andra Vaidilaite oraz Nino Langella z przepięknym tanecznym show. Na tym turnieju Ania i Tomasz Wojasowie wytańczyli drugie miejsce w kategorii seniorskiej.

Tydzień później 21 i 22 października Państwo Wojasowie tańczyli w Krakowie na Grand Prix Seniorów, gdzie zajęli pierwsze miejsce. Kulminacja tanecznego maratonu nastąpiła 30 października w postaci Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. I tym razem reprezentanci Świdnicy uplasowali się na dobrym drugim miejscu, mimo licznej i wymagającej konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *