Napad w biały dzień

policja1

policja17grudnia, tuż po godzinie 15 dyżurny pierwszego komisariatu w Wałbrzychu otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy w mieście. Policjanci, którzy natychmiast udali się na miejsce zdarzenia zastali pokrzywdzonego. 30-latek poinformował funkcjonariuszy, że idąc ulicą nagle został napadnięty przez trzy młode osoby. Jak oświadczył przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać, po czym wyrwali mu dokumenty, kartę bankomatową i pieniądze.

 

7 grudnia, tuż po godzinie 15 dyżurny pierwszego komisariatu w Wałbrzychu otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy w mieście. Policjanci, którzy natychmiast udali się na miejsce zdarzenia zastali pokrzywdzonego. 30-latek poinformował funkcjonariuszy, że idąc ulicą nagle został napadnięty przez trzy młode osoby. Jak oświadczył przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać, po czym wyrwali mu dokumenty, kartę bankomatową i pieniądze.policja

Mundurowi szybko ustalili i zatrzymali podejrzanych. Okazali się nimi mieszkańcy Wałbrzycha w wieku 21, 22 i 23 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. Zostali doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *