Na pomoc zwierzętom. Rusza akcja „Przybij łapkę z przyjacielem”

W ramach akcji „Przybij Łapkę z Przyjacielem” już w najbliższy weekend TOZ Świdnica wspólnie z kinem Cinema 3D przeprowadzi zbiórkę karmy, pieniędzy oraz rekrutację wolontariuszy.

Przybij łapkę z przyjacielem

W piątek 23 września na ekrany kin w Polsce wchodzi najnowsza animacja twórców „Minionków” która już zdążyła podbić serca widzów w wielu krajach na świecie wspinając się na szczyty box officu. „Sekretne życie zwierzaków domowych” w humorystyczny sposób pokazuje perypetie naszych pupili które podczas nieobecności właściciela w domu wiodą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. Kiedy wybierzemy się więc z rodzinami bądź przyjaciółmi, aby obejrzeć tę zabawną animację warto zastanowić się chwilę nad losem zwierząt do których los się nie uśmiechnął i bezdomne, porzucone pozostają na łasce ludzi o wielkim sercu.

Na holu kina Cinema 3D w Świdnicy już w piątek od godziny 15:00 będzie można wesprzeć zwierzęta przekazując karmę, wrzucając kilka złotych do puszki czy nawet wypełnić formularz dzięki któremu będzie można zostać wolontariuszem. To jednak nie wszystko, przez cały czas trwania zbiórki na specjalnie ustawionych ekranach przy punkcie zbiórki TOZ, wyświetlać się będą zwierzaki które cały czas czekają na swój dom i na kochających właścicieli.

Aby zachęcić ludzi do wspierania akcji organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, nieobojętnymi na losy zwierząt przygotowali specjalne kupony zniżkowe oraz naklejki akcji które otrzyma każdy darczyńca. Kupony będą zobowiązywać do jednorazowego rabatu 10% w FIX Grill w Świdnicy, w restauracji Galeria Smaku, do zniżki w Multipubie Biała Dama a Szkoła Językowa SMART każdemu przyłączającemu się do akcji przekaże kupon na darmowe lekcję pokazowe i językowy audyt.

Akcja w Cinema 3D w Świdnicy będzie miała miejsce w piątek od godziny 15:00 oraz w Sobotę i Niedzielę od godziny 9:00 niemalże przez cały dzień a już od poniedziałku 19 września do 26 września zbiórkę karmy prowadzi Szkoła Językowa SMART znajdująca się przy ul. Długiej 6 a każda osoba która przekaże karmę otrzyma 50zł zniżki na kurs językowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *