Motoryzacyjne święto za nami!

Motoryzacyjne święto już za nami!  Aż 30 uczniów z Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy odwiedziło 8.04.2017  salony wystawowe  Targów Motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu.

Jest to czwarta pod względem wielkości i rozmachu impreza motoryzacyjna w Europie. Stanowi  świetną okazję, by przyjrzeć się nowościom na rynku. Uczniowie ZSM – miłośnicy samochodów z pewnością wyszli pełni wrażeń i nowinek technicznych. Podczas wystawy oglądać można było samochody wszystkich ważnych producentów, a swoje stoiska mają tu także producenci pojazdów z najwyższej półki. Coś dla siebie znaleźli tu również miłośnicy motocykli i tuningu. Wiele wykładów i konkursów wzbogaciło wiedzę naszych uczniów. I jak zawsze  przywieźli  liczne pamiątki  z Targów w postaci gadżetów, prospektów, katalogów,czasopism, itp.
Wyjazd został zorganizowany przez panią Annę Foryś-Musik, nauczyciela j. niemieckiego oraz     pana  Krzysztofa Pamułę, nauczyciela j. angielskiego. Wyjazd, w całości sfinansowany przez Fundację Krzyżowa, odbył się w ramach współpracy szkół zawodowych z Fundacją Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *